Ansatte

bilde av Tone Lindberg Grøstad

Tone Lindberg Grøstad

Direktør

971 87 303

tone@mgf.no

bilde av Gry Ingebretsen

Gry Ingebretsen

Administrasjon- og Prosjektleder

926 65 654

gry@mgf.no

bilde av Bente Austad

Bente Austad

Medlemsansvarlig og Prosjektleder

944 26 637

bente@mgf.no

Styret

bilde av Erik Presthus

Erik Presthus

Styreleder

Epiroc Norge AS

951 24 612

erik.presthus@epiroc.co

bilde av Alexander Ege

Alexander Ege

Styremedlem

Ingeniør Yngve Ege AS

971 17 484

alexander.ege@ege.no

bilde av Egil Krokan

Egil Krokan

Styremedlem

Kaeser kompressorer AS

907 58 593

egil.krokan@kaeser.com

bilde av Aage Steinar Solbrekke

Aage Steinar Solbrekke

Styremedlem

HR-maskin

916 87 566

aage@hr-maskin.no

bilde av Kai Paulshus

Kai Paulshus

Styremedlem

Hesselberg Truck AS

952 55 307

kapa@hesselberg.no

bilde av Erik Sollerud

Erik Sollerud

Varamedlem i styret

Pon Equipment AS

917 44 696

erik.sollerud@pon-cat.com

bilde av Tor Kilde

Tor Kilde

Varamedlem i styret

Atlas Copco Kompressorteknikk AS

909 46 0 15

tor.kilde@no.atlascopco.com

bilde av Knut Christian Bachke

Knut Christian Bachke

Varamedlem i styret

P.A. Bachke AS

452 05 858

kcb@pabachke.no

bilde av Arne Husborn

Arne Husborn

Varamedlem i styret

Jungheinrich Norge AS

90570918

arne.husborn@jungheinrich.no