Ansatte

bilde av Tone Lindberg Grøstad

Tone Lindberg Grøstad

Direktør
Fagsaker

971 87 303

tone@mgf.no

bilde av Gry Ingebretsen

Gry Ingebretsen

Administrasjon- og Prosjektleder
Vei og Anlegg

926 65 654

gry@mgf.no

bilde av Bente Austad

Bente Austad

Medlemsansvarlig og Prosjektleder
SMART industri

944 26 637

bente@mgf.no

Styret

bilde av Erik Presthus

Erik Presthus

Styreleder

Epiroc Norge AS

951 24 612

erik.presthus@epiroc.co

bilde av Alexander Ege

Alexander Ege

Styremedlem

Ingeniør Yngve Ege AS

971 17 484

alexander.ege@ege.no

bilde av Egil Krokan

Egil Krokan

Styremedlem

Kaeser kompressorer AS

907 58 593

egil.krokan@kaeser.com

bilde av Aage Steinar Solbrekke

Aage Steinar Solbrekke

Styremedlem

HR-maskin

916 87 566

aage@hr-maskin.no

bilde av Kai Paulshus

Kai Paulshus

Styremedlem

Hesselberg Truck AS

952 55 307

kaipaulshus@gmail.com

bilde av Tor Kilde

Tor Kilde

Varamedlem i styret

Atlas Copco Kompressorteknikk AS

909 46 0 15

tor.kilde@no.atlascopco.com

bilde av Arne Knaben

Arne Knaben

Varamedlem i styret

Volvo Maskin AS

909 31 262

arne.knaben@volvo.com

bilde av Erik Olsson

Erik Olsson

Varamedlem i styret

Ravema AS

991 68 332

erol@ravema.no

bilde av Lars Kleveland

Lars Kleveland

Varamedlem i styret

Toyota Material Handling Norway AS

951 91 090

lars.kleveland@no.toyota-industries.eu